Szkoła Muzyczna I stopnia w Głogowie Młp.
Odsłony: 690

VII Makroregionalny Konkurs Pianistyczny - Dziecięce Spotkania z Muzyką Fortepianową - "Od Klasyki Do Rozrywki" Przemyśl 26 maja 2018 r.

PIOTR NAPIERACZ - II MIEJSCE - kategoria III

nauczyciel: mgr Agnieszka Zaborniak

 

VII Makroregionalny Konkurs Pianistyczny - Dziecięce Spotkania z Muzyką Fortepianową - "Od Klasyki Do Rozrywki" Przemyśl 26 maja 2018 r.

ANNA RUSIN - I MIEJSCE - kategoria II

nauczyciel: mgr Urszula Buda

 

VIII Międzynarodowy Konkurs im. Janiny Garścia - Stalowa Wola 23-26 maja 2018 r.

ANNA RUSIN - WYRÓŻNIENIE - kategoria fortepian grupa I

nauczyciel: mgr Urszula Buda

 

II Podkarpacki Festiwal Młodych Flecistów - Niwiska 23 maja 2018 r.

ZUZANNA BUJAK - II MIEJSCE

nauczyciel: mgr Monika Lesiak

 

III Regionalny Konkurs Skrzypcowy, Altówkowy, Wiolonczelowy i Kontrabasowy - "Wesołe Smyczki" Głogów Małopolski 18 maja 2018 r.

ALEKSANDRA BUJAK - WYRÓŻNIENIE

nauczyciel: mgr Katarzyna Paulo-Pilat 

 

III Regionalny Konkurs Skrzypcowy, Altówkowy, Wiolonczelowy i Kontrabasowy - "Wesołe Smyczki" Głogów Małopolski 18 maja 2018 r.

MILENA WĘGLARSKA - WYRÓŻNIENIE

III Podkarpacki Konkurs Instrumentów Dętych Drewnianych - Kamień 15-16 maja 2018 r.

EMILIA KONIECZNY - ZŁOTY LAUREAT - kategoria III

nauczyciel: mgr Monika Lesiak

 

III Podkarpaci Konkurs Instrumentów Dętych Drewnianych - Kamień 15-16 maja 2018 r.

KAROLINA SASIELA - ZŁOTY LAUREAT - kategoria II

nauczyciel: mgr Monika Lesiak

 

VII Przegląd Szkół Muzycznych - Pruchnik 14 maja 2018 r. 

ANNA RUSIN - NAGRODA I STOPNIA

nauczyciel: mgr Urszula Buda

 

 VII Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny - "Wiosenne Spotkania Muzyczne w Kolbuszowej" 23-24 kwietnia 2018 r.

PIOTR NAPIERACZ - II MIEJSCE

nauczyciel: mgr Agnieszka Zaborniak

 

II Konkurs Instrumentów Dętych Drewnianych - Błażowa 16 kwietnia 2018 r.

MAGDALENIA OŻARSKA - SREBRNE MIEJSCE

 

XI Międzynarodowy Przegląd Fortepianowy - Lubaczowskie Impresje Muzyczne 21 marca 2018 r.

PIOTR NAPIERACZ - I MIEJSCE - II grupa

nauczyciel: mgr Agnieszka Zaborniak

 

XII Festiwal Młodych Gitarzystów - Kolbuszowa 18 grudnia 2017 r.

KRZYSZTOF KOT - NAGRODA I STOPNIA - soliści klasa II c6

nauczyciel: mgr Marek Konieczny

 

XVII Międzynarodowy Konkurs Kultury Muzycznej  - Sokołów Małopolski 9 grudnia 2017 r.

ALEKSANDRA BUJAK - NAGRODA II STOPNIA - kategoria I

nauczyciel: mgr Katarzyna Paulo-Pilat